Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Do 50 razy sztuka

To była dla nas wyjątkowa realizacja. Postanowiliśmy podzielić się nią z Państwem, ponieważ w swoich działaniach kierujemy się regułą transparentności.

Do naszej oferty trafiło przepiękne mieszkanie w stylu skandynawskim zlokalizowane na prestiżowym osiedlu pod Pruszczem Gdańskim. Sytuacja Klienta sprzedającego była o tyle komfortowa, że czas nie grał znaczącej roli. W związku z tym cena nieruchomości była praktycznie nienegocjowalna, choć podejmowano próby jej zbicia. Z czasem okazało się, że to piękne mieszkanie, cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem, nie może znaleźć swojego nowego właściciela. Zaczęliśmy z pełną odpowiedzialnością przyglądać się swoim działaniom: trzykrotnie zmienialiśmy opis, dwukrotnie zdjęcia, a łącznie naliczyliśmy aż 49 prezentacji. W końcu, za 50 razem, „zaiskrzyło”. To była miłość od pierwszego wejrzenia, a historia miała finał u notariusza.

Nie sztuką jest sprzedać szybko mieszkanie. Czasami, niestety, trwa to dłużej. Warto było poczekać, aby znaleźć odpowiedniego Klienta będącego w stanie dokonać zakupu po cenie zadowalającej obie strony transakcji.