Hliwa Nieruchomości | Inwestycje

INWESTYCJE

Niskie oprocentowanie lokat bankowych, niepewna przyszłość systemu emerytalnego, ale przede wszystkim chęć pomnażania majątku powoduje, iż coraz liczniejsza grupa świadomych osób poszukuje sposobu na stabilny i pewny zysk dla swoich inwestycji.

Niestety tam, gdzie duży zysk, tam też często pojawia się ryzyko. I nawet w przypadku (uznawanego za bezpieczny) rynku nieruchomości należy zachować ostrożność, gdyż na każdym etapie możemy trafić na przeszkodę, która sprawi, że inwestycja stanie się mało lub całkowicie nieopłacalna, a nawet zakończy się dla nas dużą stratą kapitału.

Podstawowym obowiązkiem naszej firmy jest zapewnienie odpowiednich warunków do inwestowania środków, dlatego też aby ograniczyć do minimum zaangażowanie Klienta, przejmujemy na siebie obowiązki związane z wyszukaniem i zweryfikowaniem potencjalnych inwestycji w zgodzie z oczekiwaniami Inwestora.

Proponujemy następujące formy inwestowania środków:

Bezpieczna przyszłość

Inwestycja w nieruchomości gwarantująca stałe pomnażanie kapitału. Po więcej informacji zapraszamy na spotkanie.

House flipping

Kupowanie nieruchomości w atrakcyjnych cenach, często w stanie do remontu lub odświeżenia. W zależności od przyjętej przez Inwestora strategii, może on sprzedać nieruchomość po cenie rynkowej lub też przeprowadzić w niej remont podwyższając jej standard i sprzedać z większym zyskiem.

Wynajmij i zapomnij

Usługa polegająca na przejęciu obowiązków Wynajmującego związanych z odpłatnym udostępnianiem nieruchomości. Ustalasz z nami stawkę najmu i nic więcej Cię nie interesuje. Co miesiąc otrzymujesz płatność na konto, natomiast my przejmujemy Twoje obowiązki i pilnujemy wszystkich spraw, takich jak: obłożenie najmu, utrzymanie techniczne nieruchomości, rozliczenie mediów i opłat eksploatacyjnych, windykacja należności.