Hliwa Nieruchomości | Nasz zespół

NASZ ZESPÓŁ

Nasza firma powstała w wyniku połączenia pasji do rynku nieruchomości, reklamy i zamiłowania do pracy z ludźmi.

Lubimy swoich Klientów, dlatego za główny cel stawiamy sobie ich zadowolenie.

Jako agencja reklamowa Home Partner realizowaliśmy swoją misję, nie tylko poprzez skuteczne działania marketingowe dla nieruchomości, ale także szereg działań charytatywnych.

W listopadzie 2016 roku uznaliśmy, że przyszedł czas na zmianę. Tak mocno wierzyliśmy w swój produkt, że postanowiliśmy sygnować nazwę firmy swoim własnym nazwiskiem. Jednak to jedyne, co się u nas zmieniło – nadal działamy jako agencja reklamowa i wciąż ogromną część swojej energii pożytkujemy na pomoc potrzebującym. Połączyliśmy siły z partnerami, do których mamy zaufanie i zbudowaliśmy silny, profesjonalny zespół.

Wierzymy, że wyróżnia nas przede wszystkim otwartość i wszechstronność w podejmowanych działaniach, nierzadko opartych na stosowaniu nieszablonowych rozwiązań.

Potrafimy wczuć się w sytuację Klienta i zaplanować skuteczne kampanie, odpowiednio dopasowane do każdej, indywidualnej sytuacji.

Zapraszamy Państwa serdecznie do współpracy. Chętnie opowiemy więcej o sobie podczas niezobowiązującego spotkania.

Andrzej Hliwa

Właściciel, Specjalista ds. inwestycji

Moim największym marzeniem było stworzenie firmy, która będzie stanowić jeden, sprawny organizm. Wychodzę z założenia, że aby mogło się to udać, wszystkie jego części muszą doskonale się ze sobą zgrywać. Dlatego kierując się tym kryterium, z wielką rozwagą dobieram swoich współpracowników. Na dzień dzisiejszy z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jestem dumny z zespołu, który stworzyłem. Specjalizuję się w tzw. „trudnych przypadkach”. W zasadzie nie istnieją dla mnie rzeczy niemożliwe. Jestem praktykiem, zatem mogą Państwo liczyć nie tylko na moje merytoryczne wsparcie, ale na wszechstronną pomoc. Sygnowanie swojej pracy imieniem i nazwiskiem traktuję jako najcenniejszą rzecz, która daje Państwu gwarancję usług najwyższej jakości.

Hanna Brygmann

Specjalista ds. finansów

Jestem osobą otwartą i pozytywnie nastawioną do ludzi. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży finansowej. Pamiętając o oczekiwaniach moich Klientów staram się każdego, bez wyjątku, traktować z pełnym zaangażowaniem. Dokładnie tak, jak sama chciałbym być traktowana. Moją rolą jest pomoc w przygotowaniu rzetelnej i najlepszej dla Klienta oferty kredytowej oraz dbałość o sprawny proces uzyskania kredytu. Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, poparte wieloma sukcesami oraz zadowoleni Klienci dają gwarancję, że przygotowana przeze mnie oferta będzie zawsze dopasowana do Państwa potrzeb. Dobry doradca powinien być jak dobry lekarz, który zawsze wysłucha i stara się jak najlepiej pomóc.

Sławomir Strzyżewski

Specjalista ds. nieruchomości

Od 16 lat nieprzerwanie zajmuję się bezpośrednim kontaktem z Klientami. W krew weszło mi uważne wsłuchiwanie się w ich potrzeby i marzenia oraz konfrontowanie z możliwościami, jakie oferuje rynek. Ogromną radość sprawia mi uczestniczenie w tak ważnych momentach życia Klientów, jakimi są sprzedaż, czy też zakup nieruchomości. Staram się przy tym nawiązać partnerską relację, nie rezygnując równocześnie z profesjonalizmu. Tłumaczę procedury i dokumentację na zrozumiały język, dzięki czemu transakcja przebiega w przyjazny sposób. W każdym momencie mogą Państwo liczyć na moje 100% wsparcie – nawet w tej chwili. Zapraszam do kontaktu!